Ne SEO / Arama Motoru Optimizasyonu mu?

SEO Nedir?
SEO, “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelir. Arama motorlarında “ücretsiz”, “organik”, “editoryal” veya “doğal” arama sonuçlarından trafik alma süreci.
Google , Bing ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorları, web sayfalarının ve videolar veya yerel listeler gibi diğer içerikler gösterilir ve arama motorunun kullanıcılarla en alakalı olduğunu düşündükleri temel alınarak sıralanır. Ödeme, ücretli arama reklamlarında olduğu gibi ilgilenmez .

VIDEO: SEO Açıklamalı
SEO için yeni misiniz? Arama motoru optimizasyonu hakkında bu hızlı ve anlaşılması kolay video ile başlayın. Temel konuları hızla kapsar:

 

Search Engine Land ile çalıştı Ortak Craft video üretmek için ve onlar böyle daha birçok harika explainer video var Ortak Craft video kitaplığına , böylece kontrol et.

Yeni başlayanlar için daha fazla SEO Önerileri
Daha temel ama derinlemesine bir tavsiye için, aşağıda gösterilen Periyodik Tablomuzdaki SEO Başarı Faktörleri, sizi bilmeniz gereken tüm temel kavramları tanıtmaktadır:

 

Daha büyük bir sürümünü görmek için tabloyu tıklayabilirsiniz . Sen edebilir bir kopyasını indirmek kolay başvuru için yazdırmak için!

SEO için Arama Motoru Arazi Kılavuzu
Tablolara eşlik eden SEO için Arama Motoru Kara Rehberi , bunları gerçekleştirmek için ipuçları ve tavsiyeler sağlayan bir eğitim materyali ile daha derinlemesine sıralama faktörlerini açıklıyor.

Kılavuzun tamamına bağlantılar aşağıda verilmektedir (başlangıçta başlamak ve her sayfa sizi bir sonraki aşamaya götürür):

Bölüm 1: Arama Motorları Başarı Faktörlerinin Türleri
Bölüm 2: İçerik ve Arama Motoru Başarı Faktörleri
Bölüm 3: Site Mimarisi ve Arama Motoru Başarı Faktörleri
Bölüm 4: HTML Kodu ve Arama Motoru Başarı Faktörleri
Bölüm 5: Güven, Yetki, Kimlik ve Arama Sıralaması
Bölüm 6: Arama Motorlarında Bağlantı Bina ve Sıralaması
Bölüm 7: Kişiselleştirme ve Arama Motoru Sıralaması
Bölüm 8: Sosyal Medya ve Sıralama Arama Sonuçları
Bölüm 9: İhlaller ve Arama Motoru Spam Cezaları
Daha SEO Kılavuzları ve Kitapları
Bir başka mükemmel rehber, Google’ın “Arama Motoru Optimizasyonu Başlangıç ​​Kılavuzu” ‘dur. Bu, Google’ın kendi çalışanlarına listelenmesini nasıl sağlayacağı konusunda temel ipuçlarını kapsayan ücretsiz bir PDF indirmesidir. Sen burada bulacaksın . Ayrıca kontrol etmeye değer, burada bulacağınız Moz’un “Beginner’s Guide To SEO” ve Small Business Search Marketing’ten SEO Başarı Piramidi .

Günlük SEO Haberleri ve Uzmanları SEO Önerileri
Arama motoru Land, editör ekibimizin günlük haberlerine ek olarak, SEO konusunu ağırlıklı olarak siperler konusunda kapsayan uzman katkıcılardan günlük makaleler yayınlamaktadır. En yeni SEO haber hikayeleri ve uzman sütunları için SEO Kanalına göz atın veya SEO ile ilgili tüm içeriğimizi e-posta ile almak için kaydolun .

Arama Motoru Kara’nın SEO Kütüphanesi
SEO Kütüphanesi biz SEO konuda yazdım tüm hikayeleri bir koleksiyonunu sağlar Arama Motoru Land içinde bir alandır. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere alt kategorilerimiz var:

SEO: Bloglar ve Özet Akışları
SEO: Gizleme ve Giriş Sayfası Sayfaları
SEO: İçerik ve Yazı
SEO: Tırtıl ve Robotlar
SEO: Alanlar ve URL’ler
SEO: İçerik Yineleniyor
SEO: Flash
SEO: Genel
SEO: Resim Arama
SEO: Yerel
SEO: Mobil Arama
SEO: Yönlendirmeler ve Taşınan Siteler
SEO: Spam gönder
SEO: Gönderim ve Site Haritaları
SEO: Etiketleme
SEO: Başlıkları ve Açıklamaları
SEO: Video Arama
Ayrıca ilgili Bağlantı Yapısı kategorisine ve bu alt kategorilere bakın:

Bağlantı Bina: Bağlantı Bombaları
Bağlantı Bina: Linkbait
Bağlantı Bina: Ücretli Bağlantılar
Arama Motoru Kara, genel olarak SEO’yu kapsamanın yanı sıra büyük arama motorlarının her biri için özel olarak arama motoru optimizasyonu alanlarına sahiptir:

Google SEO
SEO Bing
Yahoo SEO
Ayrıca kütüphanemizde arama motoru optimizasyonu ile ilgili pratik ipuçları ve taktiklerle dolu Nasıl Yapılır: SEO bölümü bulunur.

SEO Haber ve Önerilerinizi Gelen Kutunuza Gönderin
Arama Motorları Arazisi’nden ve Web’in dört bir yanındaki diğer kaynaklardan gelen en yeni SEO ile ilgili haberlerin, ipuçlarının ve taktiklerin bir özetini almak için haftalık SEO ve günlük SearchCap bültenlerimize abone olun .

Leave a Comment

(0 Comments)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bodrum escort